Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Košarka

Košarkarsko igrišče prihodnosti, na katerem se bo poslovil Dragić

Nostalgiki bodo morda pogrešali škripanje lesa pod športnimi copati, a pravijo, da gre za košarkarsko igrišče prihodnosti. Razvijali so ga več kot 15 let, les je zamenjala visoka tehnologija.

16

Košarka

Dobrodelna kampanja Gorana Dragića se je uradno začela

Manj kot štiri mesece pred poslovilno tekmo, s katero se bo od kariere poslovil Goran Dragić, so organizatorji dobrodelnega spektakla, zlati kapetan slovenske košarkarske reprezentance in RTV Slovenija uradno začeli kampanjo zbiranja dobrodelnih sredstev.

9

Dončić: Moram se zabavati na parketu. Takrat igram najboljšo košarko.

Izid v zmagah je v seriji med Clippersi in Mavericksi po štirih tekmah izenačen. Ekipa iz Los Angelesa je slavila obakrat, ko je igrala brez svojega najboljšega posameznika, tudi najboljši teksaški košarkar pa je imel na zadnjem dvoboju težave.

112

Clippersi zapravili 31 točk prednosti, a v napeti končnici izenačili na 2:2

Košarkarji Dallasa so na četrti tekmi uvodnega kroga končnice Lige NBA proti LA Clippersom v drugi četrtini zaostajali že s 24:55, dve minuti pred koncem pa so povedli s 105:104. V napeti končnici je James Harden zagotovil zmago gostom (111:116).